logo_npu

logo_fmon

Структура

Kафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції

Kафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції

 

Кафедра була створена у вересні 2003 року з ініціативи доктора філософських наук, професора Беха В.П., який очолює її і сьогодні. Викладацький склад кафедри налічує 30 осіб, 20 аспірантів, 11 кандидатів наук, 8 докторів наук.

Сайт кафедри

Детальніше: Kафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції

Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності

Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності, створена згідно наказу ректора НПУ імені М.П. Драгоманова (№ 745 від 16.12.2013р.), під час реорганізації, на базі кафедри менеджменту та інноваційних технологій дошкільної освіти, яка була створена 31.01.2008 р.  Інституту педагогіки і психології. Входить до внутрішньої структури факультету менеджменту освіти та науки.

Детальніше: Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності

Кафедра методології науки та міжнародної освіти

Кафедра методології науки та міжнародної освіти була створена у 2012 році. Входить до внутрішньої структури факультету менеджменту освіти та науки, відповідно до наказу № 330 від 4 вересня 2018 року.

Детальніше: Кафедра методології науки та міжнародної освіти

Кафедра педагогіки і психології вищої школи

Кафедру педагогіки і психології вищої школи в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова було створено в січні 2000 р. як загальноуніверситетську. У 2009 р. проведено реорганізацію шляхом злиття кафедри педагогіки і психології вищої школи та кафедри історії освітньо-виховних систем і технологій Інституту соціології, психології та управління. Структурному підрозділу залишено назву – кафедра педагогіки і психології вищої школи. 

Детальніше: Кафедра педагогіки і психології вищої школи

Навчально-дослідницький центр "Вальдорфська педагогіка"

26.06.2014 року рішенням Вченої ради Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова було створено навчально-дослідницький  центр "Вальдорфська педагогіка".

Метою діяльності Центру є створення бази державної вальдорфської освіти в Україні та сприяння прогресивному розвитку всього соціального організму згідно з принципами антропософії та методософії, що є вимогою XXI століття та еволюції людства. Поступово Україна стає простором для розвитку імпульсу майбутнього розвитку людства через вальдорфську педагогіку.

Детальніше: Навчально-дослідницький центр "Вальдорфська педагогіка"

Навчально-дослідницький центр «Міжнародна освіта»

міжнародна освітаРішенням Вченої ради НПУ імені М.П.Драгоманова від 31.10.2013 р. на базі Інституту магістратури, аспірантури і докторантури створено навчально-дослідницький центр «Міжнародна освіта».

Метою діяльності Центру є об’єднання зусиль науковців різних галузей (політологів, соціологів, економістів, філософів, істориків, педагогів тощо) для організації та координації наукових і прикладних досліджень у галузі освіти та освітньої політики; глобалізації та демократизації та їх впливу на освітній простір. 

Центр створено на виконання Меморандуму про взаєморозуміння між Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова та Університетом Квінз (Онтаріо, Канада).

ЦЕНТР ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ ТА НАУКИ НПУ ІМЕНІ М.П.ДРАГОМАНОВА

 

ЦЕНТР ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ ТА НАУКИ

НПУ ІМ. М.П.ДРАГОМАНОВА

місто ЛУБНИ

 

ПРОВОДИТЬ НАБІР АБІТУРІЄНТІВ НА ЗАОЧНО - ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ 

 

 - Що таке дистанційне навчання? (ДН)
Назва говорить само за себе - навчання на відстані. Це не обов'язково має на увазі сотні кілометрів між викладачем і студентом. Дистанційне навчання - це перш за все відсутність необхідності ходити в який-небудь учбовий заклад в строго наказаний розкладом час, виконувати програму курсу в установленому порядку. ДН забезпечує можливість вчитися тоді, коли Вам це зручно, в тому темпі і в такі терміни, які ви вибираєте самі. При цьому не потрібно витрачати час на дорогу. ДН на сучасному світі здійснюється за допомогою таких технологій, як Інтернет в голосовому і текстовому режимах, e-mail, телефонний і факсимільний зв'язок, відеоконференції і, звичайно ж, традиційна пересилка учбових матеріалів звичайною поштою (друкарських, аудіо, відео і електронних учбових матеріалів). Ці технології утворюють сполучну ланку між студентом і викладачем, яких можуть розділяти тисячі кілометрів, і забезпечують можливість щоденного спілкування.

 

Докладніше...

 

Всього відвідувань 

444594
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
503
700
4494
431673
14233
12100
444594

Your IP: 3.227.2.246
Server Time: 2020-01-26 23:35:48
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115743