Історія та напрями діяльності

Історія створення ІМАДу

imad logo_white_small

Інститут магістратури, аспірантури і докторантури Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова створено в жовтні 2011 року з метою посилення науково-педагогічної та науково-дослідницької складової у діяльності університету, стратегічною метою якого є набуття статусу дослідницького. Це передбачає активну участь Інституту у комплексній підготовці конкурентоспроможного фахівця європейського рівня, розвитку існуючих і створення нових потужних наукових шкіл, інтеграції навчального прогресу із науково-дослідною діяльністю на рівні підготовки магістрів, аспірантів та докторантів, розширенні магістратури та аспірантури, посиленні інтеграційних зв’язків із вітчизняними та зарубіжними науково-дослідними установами. Керівництво Інститутом здійснює доктор історичних наук, профессор Савельєв Володимир Леонідович.

Головні завдання Інституту:

• організація селекційної роботи;
• здійснення ліцензування та акредитації;
• участь у координації і контролі прийому до магістратури; аспірантури і докторантури;
• здійснення навчальної, виховної, наукової, методичної і освітньо- та науково-координуючої діяльності;
• підготовка магістрів до науково-педагогічної і викладацької діяльності;
• створення і видання навчально-методичних комплексів відповідно до навчальних планів магістерського рівня підготовки;
• участь у просвітницькій діяльності;
• виконання наукових досліджень з пріоритетних напрямів розвитку;
• забезпечення методологічної складової науково-дослідної роботи магістрантів, аспірантів, докторантів.

Структурними підрозділами Інституту є:

• кафедра соціальної філософії та філософії освіти;
• кафедра педагогіки і психології вищої школи;
• кафедра методології і міжнародної освіти;
• відділ аспірантури і докторантури.

Server Time: 2017-09-22 02:43:24